Vitajte na stránkach našej školy

UPOZORNENIE

Vážení rodičia,  prišlo k ZMENE miesta konania  podujatia Cesta rozprávkovým lesom, z dôvodu pretrvávajúceho kalamitného stavu komárov. Podujatie sa uskutoční 29.8.2020 v borovicovom lesíku za ubytovňou Záhoran.

PDF Tlačiť

Hlasujte za náš ďalší projekt

Cieľom nášho projektu je podpora detského čítania, keďže si myslíme, že naše deti potrebujú rozprávky,a to hlavne rozprávky našich babičiek a prababičiek. Chceme trošku pozdvihnúť slovenské rozprávky v tejto technickej dobe. Počas akcie budú rodičia voľní, pretože deti prežijú fantastickú noc spojenú s riešením úloh na podporu čítania s porozumením v telocvični. Ide o opakujúci sa projekt, ktorý realizujeme pravidelne.

Hlasovať môžete na tomto linku:

ĎAKUJEME ZA VAŠE HLASY

VÝSLEDOK PROJEKTU ČERSTVÉ HLAVIČKY

Napriek našej spoločnej snahe, po kontrole zaregistrovaných hlasov nám, bohužiaľ, 31.7. odrátali 250 hlasov, a tak sme nevyhrali. Je nám to ľúto, ale hra je hra. Všetkým ďakujeme za neskutočnú podporu. Skúsime zabojovať v budúcom ročníku tohto projektu.