forex trading logo

Home
Kino 4.10.2023 PDF Tlačiť E-mail

Filmové predstavenie

Film Annaismissing, ktorý dnes v kine v Malackách mohli sledovať  siedmaci, ôsmaci a deviataci zaujal a uchvátil našich žiakov, a taktiež ich  nasmeroval k trochu hlbšiemu zamysleniu sa. Film bol o pátraní po mladom pätnásťročnom dievčati, ktoré náhle zmizlo zo sociálnych sietí, kde malo mnoho sledovateľov a obdivovateľov, no v pozadí sa odohrávali ešte ďalšie vážnejšie príbehy, ktoré majú varovať pred nástrahami virtuáleho i reálneho sveta. Film apeluje na to, aby sme prehodnotili svoje návyky na veľakrát toxických sociálnych sieťach a zamysleli se nad tým, čo uverejňujeme,  zdieľame a aké to môže mať dôsledky.

Veríme, že filmové predstavenie bolo pre naše deti poučné a pre rodičov varovné.

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.