Všetkovedko 2020 PDF Tlačiť E-mail

VÝSLEDKY VŠEDKOVEDKA

Prvého decembra 2020 sa na celom Slovensku konal 12. ročník súťaže o titul  najmúdrejšieho medzi najbystrejšími pre druhákov, tretiakov a štvrtákov na ZŠ. Celkovo sa súťaže zúčastnilo takmer 18 500 detí. Z našej školy  zabojovalo o titul 24 žiakov.

Tí,  ktorí sa  zaradili vo svojej kategórii medzi 30 % najúspešnejších riešiteľov, získali titul a diplom VŠETKOVEDKO a peknú cenu. Najúspešnejší súťažiaci na škole dostal diplom s titulom VŠETKOVEDKO ŠKOLY a cenu. Ostatní získali titul a diplom VŠETKOVEDKOVHO UČŇA a malú spomienku na súťaž.

A dnes tu máme vyhodnotenie.

Titul „Všetkovedkov učeň“ získali:

II.A – Lívia Beitlová, Timotej Zedníček,

II.B – Eliáš Dobrovodský, Martin Vincenc, Erik Tardík,

III.A – Diana Knotková, Sofia Mudni, Jakub Závora, Victoria Hysenaj, Timea Hyriaková,

III.B – Dominika Luptáková, Filip Kopča, Richard Pernecký, Simona Hittmanová,

IV.A – Matias Pauček, Samuel Šuba,

IV.B – Alexandra Caunerová, Emma Kralovičová

Medzi 30% najmúdrejších žiakov zo všetkých zúčastnených škôl Slovenska a titul
„ Všetkovedko“ získali:

II. A – Lukáš Dojčár, Lucia Poláková,

II.B - Tamara Žaťkuľáková, Nela Jurkovičová, Lívia Kohútová,

IV. A – Nela Hrubá