forex trading logo

Home
marec mesiac knihy PDF Tlačiť E-mail

MAREC - MESIAC KNIHY

Počas marca sme sa aj v našej škole venovali viac čítaniu. V triedach vznikli malé čitárne, nakoľko žiaci priniesli rôzne knihy, časopisy aj noviny. Počas vyučovania prerušujeme školským rozhlasom občas vyučovaciu hodinu heslom: "Polož všetko a čítaj" a touto aktivitou sa na päť minút všetci ponoríme do ľubovoľného textu.Ďalšia aktivita si našla obľubu u niektorých žiakov, ktorí sa dobrovoľne prihlásili. Nesie názov " Veľkí čítajú malým", a teda žiaci druhého stupňa chodili na hodiny čítania k svojim mladším kamarátom na prvý stupeň. Možno v nich prebudil tento malý experiment túžbu stať sa v budúcnosti učiteľom-učiteľkou. Vybrali si vhodné knihy, pripravili si otázky k textu, pracovné listy, hádanky a občas rozdávali aj odmeny. Nakoľko prípravy niektorých už teraz dosahovali vysokú úroveň, vkladáme do nich veľké nádeje.

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.