forex trading logo

Home
plavecky vycvik PDF Tlačiť E-mail

Plavecký výcvik

Aj v školskom roku 2023/2024 sa žiaci 3.A triedy zúčastnili plaveckého výcviku, ktorý sa konal 15. - 19. apríla 2024 v plavárni Malina v Malackách.

Plavecký výcvik viedli kvalifikovaní inštruktori plávania. Celý týždeň sa žiaci snažili o zdokonaľovanie plaveckých zručností. Každý sa snažil a robil pokroky vlastným tempom. Cieľom bolo naučiť deti využívať všetky získané základné plavecké zručnosti v rôznych podmienkach ako je splývanie, dýchanie do vody, potápanie, skoky do vody, pohyby dolných a horných končatín, nácvik súhry plaveckého spôsobu, súvislé plávanie na krátke vzdialenosti. Dôležitou úlohou plaveckého výcviku je aj otužovanie detí a oboznámenie detí s plávaním ako športovou disciplínou. Najdôležitejšia bola radosť detí z pobytu vo vode, čo bolo na ich tvárach aj vidieť.

Týždeň nám ubehol veľmi rýchlo, ale nevadí, lebo o rok si to môžeme zopakovať.

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.