forex trading logo

Home
vyhodnotenie vsetkovedko 2024 PDF Tlačiť E-mail

Všetkovedko - vyhodnotenie

Veľký súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Aj takto by sa dala pomenovať súťaž Všetkovedko, do ktorej sa každoročne zapájajú naši druháci, tretiaci aj štvrtáci. V tejto súťaži majú žiaci za úlohu poradiť si s otázkami z rôznych oblastí, s ktorými sa však už stretli vo  vlastivede, prírodovede, slovenskom jazyku, hudobnej a výtvarnej výchove. Cieľom tejto súťaže je dopriať deťom radosť z hry, súťaženia a úspechu, umožniť im predviesť, čo všetko sa už naučili, alebo im dať možnosť vyskúšať si,  ako si poradia v neznámej a záťažovej situácii. Žiaci si v tejto súťaži overujú, ako sa dokážu sústrediť a podať čo najlepší výkon. Všetkovedko je zostavený tak, aby sa žiaci zabavili, zároveň sa niečo naučili, zasúťažili si a možno aj niečo pekné vyhrali. Tento školský rok bol pre našich riešiteľov mimoriadne úspešný. Z celkového počtu 39 súťažiacich titul Všetkovedko získali 12 žiaci. Zvyšní žiaci už síce veľa vedia, ale niečo sa musia ešte doučiť. Medzi Všetkovedkov našej školy patria nasledovní žiaci:

1.A – Král Damian, Mrázová Marcela, Václavík Vladimír Quido, Mlinarcic Tomáš

1.B – Pastieriková Lucia, Šišolák Jozef, Hurbanová Adelka, Ehrmanová Lucia

2.B – Bučková Tatiana, Zuppa Tomáš

3.A – Polák Martin, Tománek David

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.