forex trading logo

Home
Sevt sutaz PDF Tlačiť E-mail

Grafický návrh žiackej knižky

Žiaci, zapojte sa do výtvarnej súťaže s názvom Grafický návrh žiackej knižky! Víťazi dostanú zaujímavé ceny. Vyberte si z troch tém: 1) Letné olympijské hry 2020 Tokio - favorizovaný šport; 2) Moja obľúbená ľudová pieseň; 3) vlastný výber - avšak uvažuj rozvážne, vyber si niečo reprezentatívne. Výkres musí byť formátom A4, nesmie byť nijako preložený a ani žiadnou čiarou rozdelený na časti. Ideálne je, aby ste kreslili na šírku - grafici spoločnosti Ševt ho potom graficky upravia a rozdelia na dve časti A5, pričom pravá strana výkresu bude tvoriť prednú a ľavá zadnú stranu obalu žiackej knižky. Výtvarná technika je ľubovoľná, treba použiť sýte farby kvôli digitalizácii. Na zadnú stranu sa podpíš  JEMNE ceruzkou. Práce treba odovzdať pánovi učiteľovi Pavúčkovi, prípadne triednej pani učiteľke. Budeme veľmi radi, keď svoj výtvarný talent preukážu a opäť zhmotnia aj žiaci druhého stupňa. Žiaci 2. stupňa musia svoje výtvory priniesť do školy.

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.