forex trading logo

Home
Beseda so spisovateľom-25.3.2019 PDF Tlačiť E-mail

Beseda so spisovateľom

Počas mesiaca knihy zavítal v pondelok 25. marca do našej školy spisovateľ Štefan Nižňanský, ktorý je autorom dvoch prekrásnych knižiek pre deti s názvami „O dvanástich trpaslíkoch“ a „Záhorácki permoníci“.

Besedy sa zúčastnili žiaci 1. až 4. ročníka. Pri spoločnom stretnutí so zatajeným dychom počúvali, ako si kedysi  jeden malý chlapec začal zapisovať do zošita vypočuté zaujímavé príbehy. Keď vyrástol a dospel, splnil si svoju túžbu podeliť sa o ne s ostatnými. A tak po dlhých rokoch svetlo sveta uzreli spomínané nádherné knižky.

Deti boli na besedu pripravené, a keďže sa na stretnutie veľmi tešili, zahrnuli ho množstvom zvedavých otázok. Zaujímalo ich všetko z pracovného či súkromného života. Pán spisovateľ  im s radosťou odpovedal na všetky otázky.

Bolo to veľmi pokojné a príjemné stretnutie pre každého poslucháča.

 

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.