forex trading logo

Home
Karneval-1. stupeň, 2019 PDF Tlačiť E-mail

KARNEVAL

Dňa 20. marca 2019 sa konal školský karneval pre žiakov prvého stupňa. Karneval začal promenádou masiek. Pestrá paleta masiek zaplnila priestory školy a všetci mohli obdivovať originalitu a nápaditosť rodičov. Deti  sa zabávali a tancovali. Porota mala veľmi ťažkú úlohu. Všetky masky boli ocenené sladkosťami a tie najkrajšie si odniesli pekné ceny. Veľkú radosť žiakom urobila tombola. Týmto ďakujeme všetkým sponzorom, ktorí nám prispeli a urobili náš karneval krajším. Deti prežili popoludnie plné radosti, šantenia, tanca, zábavy a hudby.

1. miesto: teplovzdušný balón – Viktor Pernecký

1. miesto: neandertálec – Marko Kuba

2. miesto: popcorn – Timotej Uhrinec

2. miesto: papagáj – Vanesa Gajdošová

3. miesto: indián na koni – Marko Bogdalík

3. miesto: slimák – Nela Hrubá

4. miesto: torta – Michaela Kudlíková

4. miesto: kominár – Tomáš Polák

5. miesto: hodiny – Marek Janošťák

6. miesto: hrozno – Jakub Malík

 

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.