forex trading logo

Home
Lyžiarsky výcvikový kurz 2019 PDF Tlačiť E-mail

LVK 2019 – Tále

V dňoch 11. 2. – 15. 2. 2019 sa žiaci II. stupňa zúčastnili lyžiarskeho kurzu v lyžiarskom stredisku Tále. Päť dní strávili v penzióne Dúhový pstruh, ktorý sa nachádza v obci Bystrá.

Žiaci plnili počas dňa výcvikový plán, a to doobeda od 9,00 – 12,00 hod. a poobede od 14,00 – 16,00 hod. Boli rozdelení do 3 skupín podľa zdatnosti v lyžovaní . Všetci žiaci, ktorí stáli prvýkrát na lyžiach sa naučili lyžovať a ostatní sa zdokonalili v lyžiarskych technikách. A to bolo hlavným cieľom LVK.

Vo voľnom čase sa žiaci venovali spoločným aktivitám, ktoré sa organizovali v spolupráci s vyučujúcimi. Počas voľného poldňa sme navštívili Bystriansku jaskyňu, ktorej kvapľová výzdoba, priepasti a zo stien visiace netopiere očarili každého.

Posledný večer sa niesol v znamení vyhodnocovania, kde boli ocenení víťazi v bodovaní čistoty izieb a najzdatnejší lyžiari v slalomovom preteku.  Nechýbala ani večerná diskotéka. Medzi žiakmi vládla vynikajúca atmosféra a domov sa vrátili s mnohými zážitkami a novými skúsenosťami.

 


Prevádzkované na Joomla!. Valid XHTML and CSS.