forex trading logo

Home
Mikuláš-6.12.2018 PDF Tlačiť E-mail

Mikuláš u nás v škole

Mikuláš chodil včera večer a dnes po celom Slovensku a naša škola neostala výnimkou. Šťastie, že má toľko pomocníkov a nejakých pošle aj k nám. Bez nich by to asi nestíhal. Každoročne mu pomáhajú čertice i anjel z vyšších ročníkov. Tento rok to boli Sára Bogdalíková, Adriana Jurkovičová, Viktória Kovarovičová a Lucia Hoťková. V triedach panovalo napätie z očakávania vzácnej návštevy, ktorú všetci s úsmevom privítali. Žiaci ukázali, že sa niečo v škole naučili, zarecitovali, zaspievali, čím Mikulášovi urobili radosť. Čertíci ich odmenili sladkosťou, ale nezbedníkov i trošku "počiernili".

 


Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /data/web/zsgajary.sk/web/templates/themza_j15_43/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.