hasici sutaz PDF Tlačiť E-mail

Výtvarná súťaž „Záchrana osôb z výšok“

Tak ako každý rok i tento sa žiaci našej školy zúčastnili výtvarnej súťaže, ktorú vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Malackách v spolupráci s Územným výborom Dobrovoľnej požiarnej ochrany Malacky na tému „Záchrana osôb z výšok“. Boli sme pozvaní na slávnostné odovzdávanie cien, ktoré sa uskutočnilo 5. mája 2017. V II. kategórii od 10 do 12 rokov sa na peknom treťom mieste umiestnila žiačka 5.A triedy Melánia Šírová a na krásnom prvom mieste žiačka 6.B triedy Jarmila Galbová. V III.  kategórii od 13 do 15 rokov sa žiaci 9. A umiestnili na prvých troch miestach a to na prvom mieste Samuel Spusta, na druhom mieste Katarína Mistecká a na treťom mieste Nikoleta Šimončičová. Všetky ocenené práce postupujú do celoslovenského kola. Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov vo výtvarnej tvorbe.